Post Image
551

Temel İhtiyaç Desteği müracaat ekranı! 6 ay ödemesiz Temel İhtiyaç Destek kredisi müracaat şartları neler, kimler alabilir?

Temel İhtiyaç Desteği müracaatları bugün başladı. Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank’ın başlattığı 6 ay geri ödemesiz Temel İhtiyaç Desteği kredisinde 10 bin TL’ye kadar destek sağlanıyor. Temel İhtiyaç Destek kredisine SMS ile müracaat yapılabiliyor. Peki Temel İhtiyaç Desteği kredisi müracaatı nasıl yapılır? İşte Temel İhtiyaç Desteğikredi müracaat ekranı…

Temel İhtiyaç Desteği müracaat ekranı! 6 ay ödemesiz Temel İhtiyaç Destek kredisi müracaat şartları neler, kimler alabilir?

Temel İhtiyaç Desteği müracaat ekranı aranan konular arasında yer alıyor. Hanehalkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olan bireysel müşterilere Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank kredi uygulamasını sunuyor. 10 bin TL’ye kadar olan kredi uygulamasının 6 ayı ise ödemesiz devre olarak yer alıyor. Kredi müracaatı 1 Nisan 2020 tarihinde başladı. İşte Temel İhtiyaç Desteği kredi müracaat ekranı ve şartları…

HALKBANK TEMEL İHTİYAÇ DESTEĞİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Temel İhtiyaç Desteği müracaatı Halkbank internet şubesi ve internet sayfasından yapılmaktadır.

ZİRAAT BANKASI TEMEL İHTİYAÇ DESTEĞİ BAŞVURU EKRANI

10 bin TL’ye kadar kredi olanağı veriliyor.

KREDİ BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

VAKIFBANK TEMEL İHTİYAÇ DESTEĞİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

SMS ile müracaat yapma olanağı bulunmaktadır. SMS ile müracaat gerçekleştirmek amacıyla, aralarında birer boşluk bırakarak DESTEK TCKN ve HANEGELİRI yazıp 5724’e SMS atabilirsiniz.

Başvuru değerlendirilmesi gerçekleştirdikten sonra müracaatnun neticesi olumlu olursa bilgilendirme yapılacak. Bilgilendirme ardından VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı ve Çağrı Merkezi kanallarından kredinizi kullanarak hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

HAZİNE VE MALİYE BAKANI BERAT ALBAYRAK AÇIKLAMA YAPTI

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak yaptığı açıklamada, “Ekonomik İstikrar Kalkanı adımları kapsamında bütün kurumlarımızla, vatandaşımızın gereksinimlerine destek olmayı sürdürüyoruz.

Bu kapsamda kamu bankalarımızla aylık 5 bin TL’nin altında geliri olan bütün vatandaşlarımız amacıyla Temel İhtiyaç Desteği’ni devree aldık.” dedi.

Temel İhtiyaç Desteği müracaat ekranı 6 ay ödemesiz Temel İhtiyaç Destek kredisi müracaat şartları neler, kimler alabilir

ÖDEME TABLOSU ÖRNEĞİ

Kredi Tutarı: 10.000

Toplam Vade:36 AY

Ödemesiz Dönem: 6 ay

Taksit Tutarı(Sonraki 30 ay boyunca) :376 TL

Kredi Tutarı: 7.500

Toplam Vade:36 AY

Ödemesiz Dönem: 6 ay

Taksit Tutarı(Sonraki 30 ay boyunca) :282 TL

Kredi Tutarı: 5.000

Toplam Vade:36 AY

Ödemesiz Dönem: 6 ay

Taksit Tutarı(Sonraki 30 ay boyunca) :188 TL

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın